Skládačka nejen pro nevidomé 2

 
  • 1 z 3
 
Dostupnost Vyrobíme pro Vás do 14 dnů
350 Kč    
Kód produktu 3012
Značka Učímeserádi.cz
Kategorie Ostatní hračky a hry
 

Dřevěná sada SKLÁDAČKA NEJEN PRO NEVIDOMÉ 2 obsahuje 3 ks skládaček - auto, strom, lokomotivu a předlohu ke všem obrázkům

Díky tomu, že má tato skládačka části, které vystupující ze základní destičky, je tedy vhodná jako pomůcka nejen pro nevidomé děti, ale také pro děti s různými stupni zrakového postižení. Nechali jsme skládačky testovat v praxi přímo nevidomými dětmi! Jsou vhodné především pro nevidomé děti, které jsou zvyklé používat braillovo písmo. Stejně krásně poslouží také slabozrakým dětem i dětem zcela bez zrakových vad

Skládačka je vyrobena z topolové překližky a každý obrázek má rozměr 15 cm x 15 cm. Tvar, který vystupuje ze základní karty je vysoký 3 mm.

Skládačka je dodávána jako polotovar a můžete si ji tedy upravit podle svých individuálních potřeb. Např. dřevěnou kartičku nabarvit (pastelkami, fixami, barvami) černou barvou a vystouplý tvar můžete ponechat přírodní. Tento vytvořený kontrast je vhodný například pro slabozraké děti.

Pokud se rozhodnete skládačku ponechat v přírodní verzi, je potřeba přilepit tvary na vyznačení místa na dílcích. Na toto lepení postačí lepidlo typu Herkules a na pár minut zatížit. Máte obavy, že je lepení náročné? Přečtěte si náš podrobný fotonávod a přesvědčte se, že to zvládne opravdu každý.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: