Domino nejen pro nevidomé - TVARY

 
  • 1 z 4
 

Domino je zábavná hra především pro předškoláky, která pomáhá procvičit mnoho důležitých dovedností.

Dostupnost Vyrobíme pro Vás do 14 dnů
270 Kč    
Kód produktu 3006
Značka Učímeserádi.cz
Kategorie Ostatní hračky a hry
 

Domino TVARY nejen pro nevidomé je oblíbená a zábavná hra, díky které se děti nenásilnou formou procvičí mnoho různých dovedností - poznávání a pojmenování tvarů, střídání ve hře s protihráčem, dodržování pravidel hry, apod.

Domino má stejná pravidla jako klasické domino.

Díky tomu, že má toto dřevěné domino tvary, které vystupují ze základní destičky, je vhodné jako pomůcka nejen pro nevidomé děti, ale také pro děti s různými stupni zrakového postižení.

Tato sada DŘEVĚNÉ DOMINO TVARY  obsahuje 30 hracích destiček a je vyrobena z topolové překlilžky. Rozměr jednotlivých destiček je 6 cm x 3 cm. Tvar, který vystupuje ze základní karty má výšku 3 mm.

Pexeso je dodáváno jako polotovar a můžete si jej tedy upravit podle svých individuálních potřeb. Např. dřevěnou kartičku nabarvit (pastelkami, fixami, akrylovými barvami) černou barvou a vystouplý tvar můžete ponechat přírodní. Tento vytvořený kontrast je vhodný pro slabozraké děti. Pokud se rozhodnete dřevěné domino ponechat v přírodní verzi, je potřeba přilepit jednotlivé tvary na vyznačení místa na zakladní kartě. Na toto lepení postačí lepidlo typu Herkules a na pár minut zatížit. Máte obavy, že je lepení náročné? Přečtěte si náš podrobný fotonávod a přesvědčte se, že to zvládne opravdu každý.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: