Krabice pro strukturované učení

Krabice pro strukturované učení názorně rozděluje pracovní plochu při plnění úkolů a slouží k procvičování například třízení do skupin podle různých kritérií, skládání puzzle, přiřazování reálného předmětu k obrázku aj.

Dřevěná strukturovaná krabice nabízí až 7 variant vnitřního uspořádání! Všechny vnitřní přepážky jsou plně variabilní a lze je snadno měnit podle aktuální potřeby, podle toho, jaký úkol bude dítě plnit. Díky tomu, že je krabice vyrobena ze dřeva, je velmi odolná. Její rozměry jsou 40cm x 30cm.

Zadní zvýšený okraj je opatřen třemi suchými zipy, které slouží například k upevnění obrázku s předlohou puzzle, které dítě skládá. Dále je možné zvýšený okraj využívat k připevnění nadřazeného pojmu, ke kterému se podřazené pojmy umístí do hlavní přihrádky a další.

Strukturovaná krabice z kartonu také nabízí až 7 variant využití. Sada obsahuje 7 základních krabic o rozměru 45cm x 30cm a 24 ks menších krabiček o různých rozměrech. Díky tomu, že je krabice vyrobena z kartonu, je velmi lehká.

2 položek celkem