Domino nejen pro nevidomé - PUNTÍKY

270 Kč
Vyrobíme pro Vás do 14 dnů

Domino pomáhá procvičit mnoho důležitých dovedností.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Domino nejen pro nevidomé je oblíbená a zábavná hra, díky které si děti nenásilnou formou procvičí mnoho různých dovedností - např. určování počtu, střídání ve hře s protihráčem, dodržování pravidel hry, apod.

Díky tomu, že má toto dřevěné domino puntíky, které vystupují ze základní destičky, je vhodné jako pomůcka nejen pro nevidomé děti, ale také pro děti s různými stupni zrakového postižení.

Tato sada DŘEVĚNÉ DOMINO  obsahuje 30 hracích destiček a je vyrobena z topolové překližky. Rozměr jednotlivých dílů je 6 cm x 3 cm. Puntík, který vystupuje ze základní karty má výšku 3 mm.

Domino je dodáváno jako polotovar a můžete si jej tedy upravit podle svých individuálních potřeb. Např. dřevěnou kartičku nabarvit (pastelkami, fixami, akrylovými barvami) černou barvou a vystouplý puntík můžete ponechat přírodní. Tento vytvořený kontrast je vhodný pro slabozraké děti.

Pokud se rozhodnete dřevěné domino ponechat v přírodní verzi, je potřeba slepit zakladní kartičky a puntíky na vyznačená místa. Na toto lepení postačí lepidlo typu Herkules a na pár minut zatížit. Máte obavy, že je lepení náročné? Pročtěte si náš podrobný fotonávod a přesvědčte se, že to zvládne opravdu každý.