Skládačka nejen pro nevidomé 1

350 Kč
Vyrobíme pro Vás do 14 dnů

Sada obsahuje 3 skládačky nejen pro nevidomé.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dřevěná sada SKLÁDAČKA NEJEN PRO NEVIDOMÉ 1 obsahuje 3 ks skládaček - srdíčko, hvězdu a pětiúhelník a předlohu ke všem obrázkům

Díky tomu, že má tato skládačka části, které vystupující ze základní destičky, je tedy vhodná jako pomůcka nejen pro nevidomé děti, ale také pro děti s různými stupni zrakového postižení. Nechali jsme skládačky testovat v praxi přímo nevidomými dětmi! Jsou vhodné především pro nevidomé děti, které jsou zvyklé používat Braillovo písmo. Stejně krásně poslouží také slabozrakým dětem i dětem zcela bez zrakových vad

Skládačka je vyrobena z topolové překližky a každý obrázek má rozměr 15 cm x 15 cm. Tvar, který vystupuje ze základní karty je vysoký 3 mm.

Skládačka je dodávána jako polotovar a můžete si ji tedy upravit podle svých individuálních potřeb. Např. dřevěnou kartičku nabarvit (pastelkami, fixami, barvami) černou barvou a vystouplý tvar můžete ponechat přírodní. Tento vytvořený kontrast je vhodný například pro slabozraké děti.

Pokud se rozhodnete skládačku ponechat v přírodní verzi, je potřeba přilepit tvary na vyznačení místa na dílcích. Na toto lepení postačí lepidlo typu Herkules a na pár minut zatížit. Máte obavy, že je lepení náročné? Přečtěte si náš podrobný fotonávod a přesvědčte se, že to zvládne opravdu každý.