Puzzle VELKÁ A MALÁ PSACÍ PÍSMENA

290 Kč
Vyrobíme pro Vás do 14 dnů

Dřevěné puzzle s psací abecedou je vhodné pro předškoláky i prvňáčky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Toto dřevěné puzzle je vhodné jako hra pro předškoláky nebo školáky... Sada obsahuje 70 dřevěných kartiček, na kterých jsou velká a malá psací písmena české abecedy včetně diakritiky.

Úkolem dítěte je najít a přiřadit k sobě vždy malé a velké psací písmenko. Výřez , který drží tuto dvojici dřevěných kartiček při sobě je unikátní. Není tedy možné, aby dítě spojilo k sobě špatné karty. Jednoduše mu to nebude pasovat :-)... Pokud tedy dítě udělá chybu, brzy na to přijde samo a má možnost se opravit.

Tato sada Puzzle VELKÁ A MALÁ PSACÍ PÍSMENA lze kombinovat s Puzzle VELKÁ A MALÁ TISKACÍ PÍSMENA. Dítě tak bude moci kombinovat např. malé tiskací písmenko a velké psací písmenko. O to bude hra složitější, ale možná zábavnější.

Balení obsahuje 70 ks dřevěných karet, které jsou vyrobeny z topolové překližky. Každá dvojice písmen má rozměr 6 x 3 cm.

Toto abecední puzzle je dodáváno v přírodním provedení a je možné si jej vybarvit nebo dotvořit podle své fantazie. Pokud si písmenka vybarví samy děti, třeba je to učení písmenek bude více bavit...:-)