Obrázková abeceda

 
Oblíbené Efekt lupa
  • 1 z 3
 

Obrázkový přehled české tiskací i psací abecedy.

Dostupnost Skladem (>5 ks)
190 Kč    
Kategorie Písmenka, abeceda, čtení, ČJ
 

Sada OBRÁZKOVÁ ABECEDA je určena už pro předškolní děti, které se již začínají zajímat o písmenka nebo pro prvňáčky, kteří si potřebují snadno zapamatovat nové vědomosti a hravě jej procvičovat.

Předškolní děti se mohou prozatím seznamovat s tím, jak písmenka vypadají a jaká slova na ně začínají. Určení první hlásky ve slově je důležitá dovednost, která jim začátek školní docházky velmi usnadní. Proto není cvičení fonematického sluchu nikdy předčasné. 

Každý prvňáček ji jistě ocení v hodinách čtení a psaní. V první třídě se děti nejdříve učí tiskací písmenka. Pokud je již umí přečíst i napsat, přidává se také znalost psacího písma. A to někdy bývá opravdu náročné. Pro děti jsou to opět úplně nová písmenka a učení začíná znovu. Ale tato pomůcka jim již od prvního okamžiku vizuálně ukazuje, že 1 konkrétní písmenko má několik podob. Slovo tiskacím písmem již nebude problém převést do psacího písma.

Každá stránka se věnuje pouze jednomu písmenu české abecedy. Přehledně ukazuje, jak vypadají velká a malá, tiskací i psací písmenka a která slova na ně  začínají.

Karty jsou vyrobeny v praktickém rozměru 10 x 6,5 cm a jsou pevně spojeny kovovým kroužkem. Tento formát umožní prvňáčkům mít ucelený přehled české tiskací i psací abecedy stále při sobě a v případě potřeby mohou kdykoli nahlédnout. 

Počáteční písmenko slova, psací i tiskací písmena české abecedy... To všechno půjde hravě!

Obrázková abeceda obsahuje karty k písmenkům A,B,C,Č,D,E,F,G,H,CH,I,J,K,L,M,N,O,P,R,Ř,S,Š,T,U,V,Y,Z,Ž.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: