Vkládací dřevěná abeceda MAXI

550 Kč
Ihned k odeslání (1 ks)

Vkládací MAXI tabulky s psacími i tiskacími písmenky. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dřevěná MAXI vkládačka s písmenky je určena pro všechny děti. Předškoláci se mohou hravou formou seznamovat s písmenky a prvňáčci jistě ocení zábavné učení nebo skládání slov. Hrajte si s písmenky, skládejte z nich slova a rozvíjejte vaše děti.

Sada obsahuje jednu tabulku s psacími písmenky a jednu tabulku s tiskacími písmenkyObě je možné navzájem kombinovat. Tabulky jsou vyrobeny z topolové překližky o rozměru 37 x 15 cm. Jednotlivé karty s písmenky jsou velké 3 x 3 cm a proto se s nimi dobře manipuluje i dětem se slabší jemnou motorikou.

Na základní desce jsou vždy vyznačena malá písmenka a úkolem dítěte je k nim přiřadit kartu s příslušným velkým písmenem. Prvňáčci mohou také například přiřazovat velké psací písmenko k malému tiskacímu písmenku a tím si lépe procvičit učivo první třídy. Nebo mohou z karet s písmenky skládat své první slabiky či slova. 

Sada vkládacích písmen najde využití jako pomůcka pro dyslektiky, učební pomůcka a hra pro všechny prvňáčky nebo jako zábavné učení pro předškoláky.

Pomůcka je dodávána jako polotovar. Je možné ji dekorovat různými technikami a barvami (pastelky, fixy, akrylové barvy) podle vašich individuálních potřeb. Pokud budete pomůcku používat v přírodním provedení, je potřeba ji nejprve slepit disperzním lepidlem typu Herkules a na dobu schnutí ji zatížit. Máte obavy, že lepení bude náročné? Přečtěte si náš podrobný fotonávod a přesvědčte se, že to zvládne opravdu každý.