Vkládací dřevěná abeceda MAXI

 
  • 1 z 4
 

Vkládací MAXI tabulky s psacími i tiskacími písmenky. 

Dostupnost Vyrobíme pro Vás do 14 dnů
550 Kč    
Kód produktu 6004
Značka Učímeserádi.cz
Kategorie Čeština, písmenka, abeceda hrou
 

Dřevěná MAXI vkládačka s písmenky je určena pro všechny děti. Předškoláci se mohou hravou formou seznamovat s písmenky a prvňáčci jistě ocení zábavné učení nebo skládání slov. Hrajte si s písmenky, skládejte z nich slova a rozvíjejte vaše děti.

Sada obsahuje jednu tabulku s psacími písmenky a jednu tabulku s tiskacími písmenkyObě je možné navzájem kombinovat. Tabulky jsou vyrobeny z topolové překližky o rozměru 37 x 15 cm. Jednotlivé karty s písmenky jsou velké 3 x 3 cm a proto se s nimi dobře manipuluje i dětem se slabší jemnou motorikou.

Na základní desce jsou vždy vyznačena malá písmenka a úkolem dítěte je k nim přiřadit kartu s příslušným velkým písmenem. Prvňáčci mohou také například přiřazovat velké psací písmenko k malému tiskacímu písmenku a tím si lépe procvičit učivo první třídy. Nebo mohou z karet s písmenky skládat své první slabiky či slova. 

Sada vkládacích písmen najde využití jako pomůcka pro dyslektiky, učební pomůcka a hra pro všechny prvňáčky nebo jako zábavné učení pro předškoláky.

Pomůcka je dodávána jako polotovar. Je možné ji dekorovat různými technikami a barvami (pastelky, fixy, akrylové barvy) podle vašich individuálních potřeb. Pokud budete pomůcku používat v přírodním provedení, je potřeba ji nejprve slepit disperzním lepidlem typu Herkules a na dobu schnutí ji zatížit. Máte obavy, že lepení bude náročné? Přečtěte si náš podrobný fotonávod a přesvědčte se, že to zvládne opravdu každý.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: