Puzzle VELKÁ A MALÁ TISKACÍ PÍSMENA

 
  • 1 z 2
 

Puzzle s abecedou je vhodné pro předškoláky i prvňáčky.

Dostupnost Vyrobíme pro Vás do 14 dnů
290 Kč    
Kategorie Strukturované učení
 

Toto dřevěné puzzle je vhodné jako hra pro předškoláky nebo školáky... Sada obsahuje 70 dřevěných kartiček, na kterých jsou velká a malá tiskací písmena české abecedy včetně diakritiky.

Úkolem dítěte je najít a přiřadit k sobě vždy malé a velké tiskací písmenko. Výřez , který drží tuto dvojici dřevěných kartiček při sobě je unikátní. Není tedy možné, aby dítě spojilo k sobě špatné karty. Jednoduše mu to nebude pasovat :-)... Pokud tedy dítě udělá chybu, brzy na to příjde samo a má možnost se opravit.

Toto puzzle je možné kombinovat se sadou puzzle VELKÁ A MALÁ PSACÍ PÍSMENKA. Dítě tak bude moci kombinovat např. malé tiskací písmenko a velké psací písmenko. O to bude hra složitější, ale možná zábavnější.

Balení obsahuje 70 ks dřevěných karet, které jsou vyrobeny z topolové překližky. Každá dvojice písmen má rozměr 6 x 3 cm.

Toto abecední puzzle je dodáváno v přírodním provedení a je možné si jej vybarvit nebo dotvořit podle své fantazie. Pokud si písmenka vybarví samy děti, třeba je to učení písmenek bude více bavit...:-)

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: