KRIS KROS - Skládání slov z písmen

 
  • 1 z 4
 
Hrajte si s písmenky, skládejte z nich slova a rozvíjejte slovní zásobu vašich dětí!
Dostupnost Vyrobíme pro Vás do 14 dnů
370 Kč    
Kategorie Strukturované učení
 

Skládání slov z písmen - hra KRIS KROS - to není jen hra pro školáky, to je zábava pro celou rodinu...

Učení hrou - hrajte si s písmenky, skládejte slova a rozvíjejte slovní zásobu vašich dětí! Lákavá forma této hry vybízí děti k aktivitě a nenásilnou formou je nutí přemýšlet.

Cílem této hry je z písmen poskládat různá slova do mřížky, podobně jako v křížovce. Podle věku dítěte, je možné volit obtížnost. Můžete si jen tak hrát a skládat slova, která vás napadají. Nebo si označit každé písmenko určitým počtem bodů (lze napsat fixou) , skládat slova a počítat, kdo vyhraje... A co takhle vymýšlet nová slova v časovém limitu? Fantazii se meze nekladou...

Hra KRIS KROS je vyrobena z topolové překližky o rozměrech 27,5 cm x 27,5 cm. Sada obsahuje herní mřížku a 169 dřevěných písmen české abecedy.

Sada KRIS KROS najde využití jako pomůcka pro dyslektiky, učební pomůcka a hra pro všechny prvňáčky nebo jako zábavné učení pro předškoláky.

Pomůcka je dodávána jako polotovar. Je možné ji dekorovat různými technikami a barvami (pastelky, fixy, akrylové barvy) podle vašich individuálních potřeb. Pokud budete pomůcku používat v přírodním provedení, je potřeba ji neprve slepit disperzním lepidlem typu Herkules a na dobu schnutí ji zatížit. Máte obavy, že lepení bude náročné? Přečtěte si náš podrobný fotonávod a přesvědčte se, že to zvládne opravdu každý.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: