ABECEDA - vizualizovaná - SLOVENSKÁ VERZE

Akce
430 Kč –23 %
abeceda-pro-deti
430 Kč –23 % 330 Kč
Ihned k odeslání (2 ks)

Vizualizovaná technika učení. SLOVENSKÁ VERZE.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Abeceda TROCHA INAK usnadňuje učení abecedy pro předškolní děti i prvňáčky. 

Každé písmenko abecedy je ztvárněné do obrázku, který je pro děti dobře známý. Ilustrace je vizuálně totožná s tvarem písmenka - písmenko je vždy přirozenou součástí obrázku. Díky tomu se do procesu výuky zapojuje nejen sluch, ale  také zrak a tím dochází ke snadnějšímu a zábavnějšímu učení písmen.

Vizuální a zvukové spojení písmena abecedy a obrázku je umocněno zveršovaných příběhem na zadní straně karty. Což představuje pro dítě další podnět, na jehož základě si lépe zapamatuje nové učivo abecedy.

Abeceda TROCHA INAK podporuje a rozvíjí:
- vizuální představivost a myšlení
- sluchovou paměť a sluchové vnímání
- plynulost řeči a slovní zásobu
- zrakovou paměť a zrakové vnímání
- mentální vývoj dítěte
- koncentraci a pozornost

Povrch kartiček je popisovatelný a stíratelný (fixem na bílou tabuli). Dítě si tak může procvičovat základní tvar písmen, zdokonalovat grafomotoriku a úchop psací potřeby.

Balení obsahuje 27 kusů kartiček o rozměru 7,5 x 13 cm.

Vyrobeno na Slovensku. Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky vydalo k těmto didaktickým kartičkám na základě doporučení Štátneho pedagogického ústavu SR doporučující doložku.  Abeceda TROCHA INAK je oficiálně zařazená do národního registru didaktických prostředků. Z toho vyplývá, že abeceda TROCHA INAK splňuje požadavky platného Inovovaného programu a vzdělávacích standardů.