Více než 50 nových pomůcek!

V září začal nový školní rok a s ním v internetovém obchodě www.ucimeseradi.cz přibylo více než 50 nových pomůcek nejen pro školáky!

 

Máte doma prvňáčka? Sedíte každý den nad domácími úkoly a přemýšlíte, jak to vašemu malému školáčkovi ulehčit? Kategorie ÚKOLY PRO STRUKTUROVANÉ UČENÍ může být to pravé!

Největší novinkou je, že i prvňáčci mají povinný cizí jazyk. A protože je v dnešní době angličtina nepostradatelná, zařadili jsme do nabídky pomůcky právě z tohoto předmětu.

Ke snadnému zapamatování anglických slovíček jsou určeny sady ANGLICKÝCH NAUČNÝCH KARET s různými tématy - zvířata, čísla, povolání, dopravní prostředky, hudební nástroje, nářadí, věci v domě apod. 

 

Angličtina pro školáky a předškoláky bude s těmito pomůckami opravdová zábava!

 

Máte doma už staršího školáka? To se vám budou hodit pomůcky k procvičování malé násobilky, vzory podstatných jmen, procvičování zlomků nebo matematické domino a pexeso (počítání do 20, sčítání a odčítání, násobení a dělení, zlomky).

 

Rozšíření se dočkala také kategorie LOGOPEDICKÉ POMŮCKY. Nové sady se zaměřují především na obohacování slovní zásoby a řešení vad řeči u dětí. Neverbální komunikace gesta a obrázky je určena všem dětem s narušenou komunikační schopností nebo dětem, které zatím nemluví. Pomůže jim neverbálně projevit své potřeby a přání a tím dokáže snížit míru jejich stresu a napětí.

 

V kategorii STRUKTUROVANÉ UČENÍ najdete stále strukturované úkoly k procvičování mnoha oblastí (barvy, tvary, zrakové vnímání, matematika, počítání do 20, český jazyk, pravopis, abeceda, čtení, hry s angličtinou apod). Stále také nabízíme tyto pomůcky pro autisty - strukturovaná krabice, procesní schéma, piktogramy pro autisty, obrázky pro autisty nebo tabule pro denní a týdenní režim.