Více než 50 nových pomůcek!

V září začal nový školní rok a s ním v internetovém obchodě www.ucimeseradi.cz přibylo více než 50 nových pomůcek nejen pro školáky!

Máte doma prvňáčka? Sedíte každý den nad domácími úkoly a přemýšlíte, jak to vašemu malému školáčkovi ulehčit? Kategorie ÚKOLY PRO STRUKTUROVANÉ UČENÍ může být to pravé!

Nejvetší novinkou je, že i prvňáčci mají povinný cizý jazyk. A protože je v dnešní době angličtina nepostradatelná, zařadili jsme do nabídky pomůcky právě z tohoto předmětu.

Například obrázkový anglicko český slovník obsahuje více než 500 anglických výrazů, které jsou přehledně řazeny do 30 kapitol. Ke snadnému zapamatování anglických slovíček jsou určeny sady ANGLICKÝCH NAUČNÝCH KARET s různými tématy - zvířata, čísla, povolání, dopravní prostředky, hudební nástroje, nářadí, věci v domě apod. A starší školáci mohou zábavněji procvičovat anglickou gramatiku se sadami pomůcek – Přeházená anglická písmena, Puzzle s anglickými slovy, Skrytá anglická písmena apod. Všechny pomůcky, které pomohou vašim dětem s osvojením tohoto cizího jazyka naleznete v kategorii Hry s angličtinou.

Angličtina pro školáky a předškoláky bude s těmito pomůckami opravdová zábava!

Máte doma už staršího školáka? To se vám budou hodit pomůcky k procvičování malé násobilky, vzory podstatných jmen, procvičování zlomků nebo matematické domino a pexeso (počítání do 20, sčítání a odčítání, násobení a dělení, zlomky).

Rozšíření se dočkala také kategorie LOGOPEDICKÉ POMŮCKY. Nové sady se zaměřují především na obohacování slovní zásoby a řešení vad řeči u dětí. Neverbální komunikace gesta a obrázky je určena všem dětem s narušenou komunikační schopností nebo dětem, které zatím nemluví. Pomůže jim neverbálně projevit své potřeby a přání a tím dokáže snížit míru jejich stresu a napětí.

NAUČNÉ HRAČKY nově nabízí společenské hry a hračky od společnosti SCIO. K rozvoji emoční inteligence dětí vám hravě pomůže Ferda a jeho mouchy. Tento balíček obsahuje plyšového žabáka Ferdu a malé plyšové mouchy (znázorňující různé emoce), knížku s 16 příběhy o pocitech, díky kterým vaše dítě snadněji pochopí význam emocí a naučí se je zvládat. Po stranách této pohádkové knihy jsou umístěny také tipy pro rodiče, jak tuto pomůckou efektivně využívat.

Pro předškoláky je přímo určená společenská hra – AKCE OSTROV od společnosi SCIO, která s dětmi hravou a zábavnou formou procvičí všechny předškolní znalosti a dovednosti a usnadní tak dětem nástup do první třídy. Zjednodušeně řečeno, je to HRAVÉ UČENÍ PRO PŘEDŠKOLÁKY!

V kategorii STRUKTUROVANÉ UČENÍ najdete stále strukturované úkoly k procvičování mnoha oblastí (barvy, tvary, zrakové vnímání, matematika, počítání do 20, český jazyk, pravopis, abeceda, čtení, hry s angličtinou apod). Stále také nabízíme tyto pomůcky pro autisty - strukturovaná krabice, procesní schéma, piktogramy pro autisty, obrázky pro autisty nebo tabule pro denní a týdenní režim.