Fotonávod na sestavení krabičky pro dřevěnou tabuli

Přemýšlíte, jak dobře a jednoduše slepit krabičku pro dřevěnou tabuli? Bojíte se, že to bude náročné? Podle tohoto detailního fotonávodu to zvládne každý. Opravdu! Ukážeme vám postup, který se nám osvědčil a sami jej používáme!

 

 

Jak postupovat?

 

 

1. Připravte si všechny části dřevěné krabičky (včetně přiložených gumiček) a disperzní lepidlo typu Herkules.

 

 

2. Každá část je označena číslem (napsáno obyčejnou tužkou – lze snadno vygumovat). Rozložte si jednotlivé díly číslicí nahoru tak, jak vidíte na obrázku.

 

oznaceni

 

 

 

3. Naneste lepidlo na každý „zoubek“ dílů číslo 1,2,3,5 a 6. Na díl č. 4 naneste lepidlo tak, jak vidíte na obrázku. Místa jsou na fotografii vyznačena červenou barvou.

 

lepidlo2   lepidlo-4

  

 

 

4. Zkompletujte krabičku a zafixujte ji gumičkami tak, jak vidíte na obrázku. Začněte díly č. 1,2 a 6. Přidejte díly č. 5 a 3. Nakonec přilepte přední stranu krabičky – díl č. 4 a zafixujte přiloženými gumičkami.

 

lepeni        lepeni-4 

 

 

krabicka-2

 

 

 

5. Když je krabička opatřena gumičkami po obou stranách, můžete srovnat díly tak, aby lícovaly. Pokud je ve spojích vidět lepidlo, nevadí, po zaschnutí zprůhlední. Délka schnutí závisí na druhu použitého lepidla, ale pokud to necháte např. přes noc, bude to nejjistější :-).

 

 

6. Po dokonalém zaschnutí odstraňte gumičky a na zadní stranu naneste lepidlo tak, jak vidíte na obrázku. Přilepte krabičku na dolní část tabule a opět připevněte gumičkou.

 

lepeni-5  komplet

 

 

 

7. Znovu nechte celou tabuli dokonale zaschnout. Poté odstraňte gumičku a je hotovo.

 

 

 

Pokud budete potřebovat s čímkoli poradit, neváhejte se na nás obrátit, jsme tu pro Vás.

 

 

 

Ingrid Peníšková

724 081 647

info@ucimeseradi.cz

 

 

logo