Nové strukturované úkoly pro malé i velké

Vyrobili jsme zcela nové strukturované karty. Už jste je viděli? V nabídce už je více než 20 druhů a další budou dále přibývat.

 

My jsme z nich nadšení a věříme, že se stejně tak budou líbit i vám a hlavně vašim dětem :-)...

 

Na každé kartě je srozumitelný strukturovaný úkol a výběr správné odpovědi z několika možností. Právě díky snadnému porozumění zadání jsou tyto strukturované karty s úkoly vhodné nejen pro děti s autismem a poruchami učení (např. dysgrafiky nebo dyslektiky), ale také pro děti s běžným vývojem.

 

Vhodné úkoly na kartách najdou rodiče či pedagogové pro děti všech věkových kategorií. Těm nejmenším dětem se budou líbit například sady NAJDI STÍN, OKOLÍ A CO TAM PATŘÍ, JAKOU BARVU MÁ apod. Předškolákům pomohou procvičovat důležité dovednosti například sady LOGICKÉ DVOJICE, SPOČÍTEJ PŘEDMĚTY, POČÁTEČNÍ PÍSMENO a další. Pro prvňáčky i vetší školáky jsme vytvořili např. DOPLŇOVÁNÍ PÍSMEN, SLABIK, POROVNÁVÁNÍ ČÍSEL, SČÍTÁNÍ A ODČÍTÁNÍ, PRAVOPIS a mnoho dalšího.

 

u-651-strukturovane-karty-jakou-barvu-ma-2   u-656-doplnovani-slabik   u-663-strukturovane-karty-scitani-a-odcitani-do-10-2

 

Kompletní nabídku strukturovaných karet si můžete prohlédnout zde.

 

Úkolem dítěte je na kartě vybrat správnou odpověď z pravého sloupce a označit ji barevnou kancelářskou sponkou nebo stíratelným fixem. Při používání sponek se procvičuje také jemná motorika prstů a při používání stíratelných fixů zase správný úchop tužky. Barevné sponky i stíratelné fixy je možné koupit v každém běžném papírnictví, nebo také rovnou u nás :-).

 

A pak už můžete jen začít s procvičováním důležitých znalostí formou hry a zábavy. Co na to říkáte? :-)

 

logo

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit