Stíratelné pracovní listy SE ZVÍŘÁTKY

 
Oblíbené Efekt lupa
  • 1 z 3
 

Kde zvířátka žiji? Čím se živí? Co nám dávají? Nejen to si děti procvičí s těmito pracovními listy. 

Dostupnost Skladem (3 ks)
220 Kč    
Kategorie Stíratelné pracovní listy
 

Sada stíratelných pracovních listů SE ZVÍŘÁTKY obsahuje 11 stran s úkoly, které jsou určeny především mladším dětem. Hravou formou si děti osvojí důležité znalosti o zvířátkách - kde žijí, čím se živí, co nám dávají a mnohé další. Nenásilnou formou si procvičí také grafomotoriku, uvolní si zápěstí, nacvičí správný úchop tužky, zdokonalí prostorové vnímání, orientaci na ploše, logické přemýšlení a pozornost.

Pracovní listy záměrně nejsou spojeny do pracovního sešitu - každý list je tedy samostatně. To dětem usnadní manipulaci s listy i plnění úkolů. Samostatné stíratelné pracovní listy jistě ocení také rodiče s více dětmi, nebo pedagogové, protože s jednou sadou listů může pracovat více dětí zároveň.

V praxi se nám samostatné listy osvědčily také při práci s dětmi s autismem i ADHD, které tak vidí, kolik úkolů je ještě čeká. Snadněji udrží pozornost, protože je neruší úkoly na dalších stranách. Díky stíratelnému povrchu nemusí mít děti strach z neúspěchu - mají možnost začít znovu. 

Na tyto pracovní listy doporučujeme používat stíratelné fixy, které se snadno odstraní a úkol je pak ihned připraven k dalšímu použití. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: