Stíratelné pracovní listy BARVY A TVARY

220 Kč
Ihned k odeslání (2 ks)

Barvy a tvary snadno a rychle!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sada stíratelných pracovních listů BARVY A TVARY obsahuje 11 stran s úkoly, které jsou určeny především mladším dětem a předškolákům. Hravou formou si děti osvojí důležité znalosti o barvách a tvarech - jak se správně nazývají, jak vypadají, kde je můžeme vidět okolo nás... Nenásilnou formou si procvičí také grafomotoriku, uvolní si zápěstí, nacvičí správný úchop tužky, zdokonalí prostorové vnímání, orientaci na ploše, logické přemýšlení a pozornost.

Pracovní listy záměrně nejsou spojeny do pracovního sešitu - každý list je tedy samostatně. To dětem usnadní manipulaci s listy i plnění úkolů. Samostatné stíratelné pracovní listy jistě ocení také rodiče s více dětmi, nebo pedagogové, protože s jednou sadou listů může pracovat více dětí zároveň.

V praxi se nám samostatné listy osvědčily také při práci s dětmi s autismem i ADHD, které tak vidí, kolik úkolů je ještě čeká. Snadněji udrží pozornost, protože je neruší úkoly na dalších stranách. Díky stíratelnému povrchu nemusí mít děti strach z neúspěchu - mají možnost začít znovu. 

Na tyto pracovní listy doporučujeme používat stíratelné fixy, které se snadno odstraní a úkol je pak ihned připraven k dalšímu použití.