Rozvoj emoční inteligence - Emušák Ferda a jeho mouchy

 
Akce Efekt lupa
  • 1 z 3
 
Tato naučná hračka pomáhá dětem pochopit a zvládat pocity a tím rozvíjet jejich sebevědomí.
Dostupnost Skladem (3 ks)
Běžná cena 1 390 Kč
Ušetříte 100 Kč (–7 %)
1 290 Kč    
Kategorie Emoční inteligence
 

Hračka, která má smysl! Tato kniha a vzdělávací hračka vznikla ve spolupráci pedagogů, dětských psychologů i rodičů.

V této knížce najdete celkem 16 pohádek plných pocitů. Každé emoci (radost, strach, hněv, zvědavost, žárlivost, smutek, osamocení a důvěra) se věnují 2 příběhy. Vaše dítě se tak může lépe ztotožnit s emocemi a pocity, které se v těchto pohádkách odehrávají. Kniha je také plná návodů pro rodiče nebo pedagogy, jak s jednotlivými příběhy pracovat tak, aby měly pro vaše dítě největší přínos.

Plyšové mouchy, které znázorňují jednotlivé pocity, si dítě může osahat a tak se s pocity lépe ztotožnit. Mohou je žabákovi vkládat do pusy, hrát s nimi scénky nebo je mohou klidně používat i v běžném životě - dítě si může vzít s sebou mouchu, například k lékaři a ta mu pomůže zvládnout strach nebo moucha může být vyjádřením toho, co dítě právě prožívá. Sdělení přes hračku je pro děti mnohem jednodušší a umožňuje jim vyjádřit se beze slov.

Emoce provázejí každého člověka od narození. Do konce prvního roku života se dítě potýká s pocity radosti, zlosti, strachu a překvapení. Čím se dítě starší, tím víc se škála emocí rozšiřuje. V předškolním věku probíhá tzv. „citová revoluce". V mladším školním věku city dozrávají a formují se. Právě toto období je nejvhodnější pro cílený rozvoj emoční inteligence.

Právě Vám na rameno sedla moucha zvědavost?

Tak právě pro vás je připravena ukázková kapitola!

Hra je tedy vhodná pro děti od 4 do 10 let a obsahuje: Emušáka Ferdu (plyšová žába, která je zároveň i hlavním hrdinou všech pohádek a příběhů), knížku s pohádkami a návody pro rodiče nebo pedagogy, plyšové mouchy znázorňující jednotlivé emoce a praktickou mucholapku, na které jsou mouchy připevněny.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: