Motivační proužek USÍNÁNÍ

 
 

Motivace, nebo také odměna ve správný čas umí s dětmi skoro zázraky :-)...

Dostupnost Skladem (>5 ks)
85 Kč    
Kategorie Motivace
 

Motivační proužek USÍNÁNÍ je efektivní pomůckou pro děti, které nerady usínají samy...

Neustále doma řešíte uspávání vašich dětí? Chcete zvýšit jejich samostatnost při usínání? Nebo jen chcete usnadnit a uklidnit večerní rituál celé vaší rodiny? Tento motivační proužek je vhodnou pomůckou. Motivace, nebo také odměna ve správný čas umí s dětmi skoro zázraky :-)...

A jak se s tímto proužkem pracuje? Je důležité domluvit dopředu jistá pravidla, která budou platit za každých podmínek (tato pravidla se budou dodržovat vždy, všude a všemi, kteří o dítě pečují - např. u babičky, na chalupě apod.). Jaká pravidla by to měla být už je na vás, vašich zvyklostech a individuálních potřebách. Za každý večer, který dítě "přijatelně" usne (bez křiku, pláče, výmluv nebo ve vhodnou dobu apod.), dostane usměvavého smajlíka. Pokud je tomu jinak, dostane zamračeného smajlíka. Za předem domluvený počet usměvavých smajlíků za týden musí následovat dohodnutá odměna, která musí být pro dítě velmi motivující. A to je velmi individuální - pro někoho to může být například návštěva kina, zmrzlina v cukrárně, čas navíc při hře na PC nebo třeba určitý čas intenzivní pozornosti dospělého.

Balení obsahuje 1 ks motivačního proužku + 14 motivačních karet se smajlíky. Pro zvýšení odolnosti a snadné používání je vše laminováno a opatřeno suchým zipem.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: