Matematika pro 1. třídu - PŘÍKLADY

320 Kč
Vyrobíme pro Vás do 14 dnů

Matematika pro prvňáčky, počítání do 20.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sada MATEMATIKA PRO 1. TŘÍDU - PŘÍKLADY je vhodná už pro předškoláky, kteří se díky ní seznámí s číslicemi a  procvičí si předmatematické dovednosti. Ale především je určena prvňáčkům, kterým pomůže oživit učivo matematiky. Zábavnou formou si děti procvičí určování větší - menší - rovná se a také běžné příklady na sčítání a odčítání do 20. 

Sada obsahuje základní desku pro porovnávání čísel, základní desku k procvičení matematiky a počítání do 20 + karty s číslicemi a znaménky. Každá číslice 1-20 se v sadě objevuje 2x. Základní desky jsou vyrobeny v rozměru 22,5 x 6,5 cm. Jednotlivé karty s číslicemi a znaménky jsou velké 3 x 3 cm a proto se s nimi dětem snadno manipuluje. 

Příklady z matematiky budou legrace! Pro děti bývá tato forma počítání zábavnější, než příklady na papíře. 

Pomůcka je vyrobená z topolové překližky a dodávána jako polotovar. Je možné ji dále vybarvovat a dekorovat (pastelkami, fixami, akrylovými barvami apod.). Pokud budete pomůcku MATEMATIKA PRO 1. TŘÍDU - PŘÍKLADY používat v přírodním provedení, je potřeba přilepit vždy obě vrstvy základní karty pomocí lepidla typu Herkules.

Máte obavy, že lepení je náročné? Přečtěte si náš podrobný fotonávod a přesvědčte se, že to zvládne opravdu každý.