Počítání na prstech do 10

 
Nejprodávanější Efekt lupa
 

Pomůcka, která by neměla chybět žádnému prvňáčkovi!

Dostupnost Vyrobíme pro Vás do 14 dnů
240 Kč    
Kategorie Strukturované učení
 

Pomůcka POČÍTÁNÍ NA PRSTECH DO 10 pomáhá předškolákům s předpočetními znalostmi a prvňáčkům usnadní počítání do 10. Vizualizace početních příkladů pomůže dětem v začátcích matematiky.

V praxi se tato pomůcka osvědčila také pro děti s autismem, kterým jasně vizualizuje čas, respektive počet úkonů, které je ještě čekají. Například při stříhání nehtů, které je pro dítě velmi nepříjemné, přesně uvidí, kolik prstů ještě zbývá ostříhat a přitom pečující osoba má obě ruce volné k provádění činnosti. Dalším příkladem z praxe může být situace, kdy dítě odmítá ukončit svou oblíbenou činnost. Na těchto dřevěných prstících nastavíte např. 3 a situaci komentujete - ještě 3 minuty, ještě 2 minuty, poslední minuta a hotovo. A činnost ukončíte. Dítě s autismem tímto získá předvídatelnost situace a lépe bude akceptovat i nepříjemné činnosti či změny. Dřevěné počítání na prstech tak mohou využít rodiče dětí s autismem či jejich pedagogové snad při všech denních činnostech.

Celá pomůcka je vyrobena z  topolové překližky o tloušťce 4 mm. Díky gumičce je možné všechny prsty lehce ohýbat. Výška rukou je cca 15 cm a rozměry podstavce jsou 24 x 9 cm.

Pomůcka je dodávána jako polotovar. Je možné ji dále dekorovat např. pastelkami, barvami či ubrouskovou technikou. Pokud budete pomůcku používat v přírodní verzi, je potřeba nejdříve přilepit díly podstavce lepidlem typu Herkules. Máte obavy, že lepení bude náročné? Přečtěte si náš podrobný fotonávod a přesvědčte se, že to zvládne opravdu každý.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: