Stíratelné pracovní listy PŘEDMATEMATICKÉ PŘEDSTAVY

Nejprodávanější
190 Kč
Ihned k odeslání (4 ks)

Menší-větší, více-méně-stejně... Tyto pojmy si děti hravě osvojí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sada stíratelných pracovních listů PŘEDMATEMATICKÉ PŘEDSTAVY obsahuje 10 stran s úkoly, které jsou určeny především dětem v předškolním věku. Hravou formou si děti osvojí důležité znalosti, aby po nástupu do základní školy neměly problémy s počítáním. Je velmi důležité ještě v předškolním věku rozumět pojmům jako větší-menší, více-méně-stejně apod. Nenásilnou formou si procvičí také grafomotoriku, uvolní si zápěstí, nacvičí správný úchop tužky, zdokonalí prostorové vnímání, orientaci na ploše, logické přemýšlení a pozornost.

Pracovní listy záměrně nejsou spojeny do pracovního sešitu - každý list je tedy samostatně. To dětem usnadní manipulaci s listy i plnění úkolů. Samostatné stíratelné pracovní listy jistě ocení také rodiče s více dětmi, nebo pedagogové, protože s jednou sadou listů může pracovat více dětí zároveň.

V praxi se nám samostatné listy osvědčily také při práci s dětmi s autismem i ADHD, které tak vidí, kolik úkolů je ještě čeká. Snadněji udrží pozornost, protože je neruší úkoly na dalších stranách. Díky stíratelnému povrchu nemusí mít děti strach z neúspěchu - mají možnost začít znovu. 

Na tyto pracovní listy doporučujeme používat stíratelné fixy, které se snadno odstraní a úkol je pak ihned připraven k dalšímu použití.