Stíratelné pracovní listy BLUDIŠTĚ

 
Nejprodávanější Efekt lupa
  • 1 z 3
 

Grafomotorika zábavou!

Dostupnost Skladem (2 ks)
180 Kč    
Kategorie Stíratelné pracovní listy
 

Sada stíratelných pracovních listů BLUDIŠTĚ obsahuje 8 stran s úkoly, které jsou určeny především dětem v předškolním věku. Hravou formou si děti procvičí grafomotoriku, uvolní si zápěstí, nacvičí správný úchop tužky, zdokonalí prostorové vnímání, orientaci na ploše, logické přemýšlení a pozornost. Sada obsahuje bludiště více obtížností - od nejjednodušších po ty nejsložitější.

Pracovní listy záměrně nejsou spojeny do pracovního sešitu - každý list je tedy samostatně. To dětem usnadní manipulaci s listy i plnění úkolů. Samostatné stíratelné pracovní listy jistě ocení také rodiče s více dětmi, nebo pedagogové, protože s jednou sadou listů může pracovat více dětí zároveň.

V praxi se nám samostatné listy osvědčily také při práci s dětmi s autismem i ADHD, které tak vidí, kolik úkolů je ještě čeká. Snadněji udrží pozornost, protože je neruší úkoly na dalších stranách. Díky stíratelnému povrchu nemusí mít děti strach z neúspěchu - mají možnost začít znovu. 

Na tyto pracovní listy doporučujeme používat stíratelné fixy, které se snadno odstraní a úkol je pak ihned připraven k dalšímu použití. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: