Obrázkový rozvrh hodin

 
Ověřeno v praxi! Oblíbené Efekt lupa
  • 1 z 4
 

Obrázkový rozvrh hodin usnadní dětem orientaci v režimu školního dne.

Dostupnost Skladem (3 ks)
195 Kč    
Kategorie Ostatní
 

Balení obsahuje jeden velký, pevně laminovaný rozvrh hodin s prázdnými políčky. Do těchto "okének" si dítě nebude psát zkratky předmětů a činností ve škole, ale pomocí suchého zipu si tam připevní příslušný obrázek předmětu nebo činnosti (např. oběd, odchod domů nebo družina). Obrázkový rozvrh hodin je pro děti přehledný! Nejen, že dítě získá přehled o celém školním dni, ale upevňuje si také orientaci v čase, protože na rozvrhu přesně uvidí, který je den, kdy bude víkend apod. 

Obrázky všech předmětů jsou opatřeny suchým zipem. Pokud si dítě vždy po hodině odstraní příslušný piktogram, bude pro něj rozvrh ještě přehlednější. 

Obrázkový rozvrh hodin je vhodný pro všechny děti na 1.stupni běžných i speciálních základních škol, ale největší přínos bude mít pravděpodobně u dětí, které zatím neumí číst.

Balení obsahuje 1 laminovanou kartu s přehledem celého týdne a 40 karet s piktogramy běžných činností ve škole - 10 x ČJ, 4 x M, 1 x HV, 1 x VV, 2 x TV, 1 x PRV, 1 x ANJ, 2 x PV, 5 x OBĚD, 5 x JÍT DOMŮ, 5 x DRUŽINA, 3 x VOLNO. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: