Obrázkový roční kalendář

240 Kč
Ihned k odeslání (4 ks)

Orientace v čase? S tímto věčným kalendářem to bude zábava.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Někdy je těžké dětem vysvětlit, který je zrovna den, měsíc nebo roční období... 

A co je dneska za den? Kdy už bude víkend? Kolikrát se vyspím, než pojedu k babičce? Kdy budou Vánoce? To všechno mohou být otázky dětí, které se zatím neorientují v čase. Ale jak jim učení této důležité dovednosti usnadnit?

Obrázkový roční kalendář je tzv. věčný kalendář, který dětem pomůže s orientací v čase. Díky tomuto kalendáři budou vaše děti vědět, co je za den, kolikátého je, který je měsíc, jaké je roční období a jaké je počasí. Budou tedy vědět, např. kolikrát ještě půjdou do školky/do školy než budou prázdniny apod. 

Balení obsahuje velkou kartu s měsíci v roce a ročním obdobím. Konkrétní měsíc ukazuje červená šipka, která je připevněna suchým zipem. Dále velkou kartu s počasím. Na této kartě konkrétní počasí také ukazuje červená šipka na suchý zip. Dále pak dva proužky. Na jednom jsou znázorněny dny v pracovním týdnu a barevně odlišené dny o víkendu. Na druhém proužku děti uvidí datum. Konkrétní den i datum ukazuje vždy posunovací okénko. Velké karty s měsíci, ročním období a počasím mají rozměr cca 20x20 cm. Všechny karty jsou opatřeny magnetem - můžete si je tedy pohodlně dát např. na ledničku. :-)