Dřevěný labyrint PADÁ LISTÍ

150 Kč
Ihned k odeslání (1 ks)

Labyrinty pomohou se zábavným procvičováním grafomotoriky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dřevěný labyrint - PADÁ LISTÍ - je jednoduchou formou grafomotorických cvičení, které slouží k uvolňování ruky a zápěstí, nácviku správného držení tužky a k rozvoji dětské kresby. Tato uvolňovací a grafomotorická cvičení jsou nezbytná pro pozdější psaní, které pak bude pro děti snadnější.

Grafomotorické dřevěné labyrinty jsou určeny především pro děti, které jsou s grafomotorikou na úplném začátku. Jasně vymezená dráha tahu podporuje i ty nejmenší děti, které s ní získají potřebné sebevědomí k dalšímu nácviku grafomotoriky. Do labyrintu můžete používat i obyčejnou tužku nebo naši "tužku bez tuhy", která nebude na podkladu dělat žádnou barevnou stopu. Obtížnější variantou grafomotorického cvičení jsou dřevěné šablony. 

Dřevěné motorické labyrinty nejsou určené ke grafomotorickým cvičením na papír. 

Labyrint je vyroben z topolové překližky ve formátu cca A5. Díky použitému materiálu je možné jej dále dekorovat a vybarvovat, podle individuálních potřeb vašich dětí. Pokud se rozhodnete používat pomůcku v přírodním provedení, je potřeba nejprve slepit obě vrstvy labyrintu. Postačí disperzní lepidlo typu Herkules a na pár minut zatížit. Máte obavy, že lepení bude náročné? Přečtěte si náš podrobný fotonávod a přesvědčte se, že to zvládne opravdu každý.