Kartičky - Denní režim

Ověřeno v praxi! Nejprodávanější
220 Kč 320 Kč od 220 Kč
Ihned k odeslání (>5 ks) Ihned k odeslání (>5 ks) Zvolte variantu
Velikost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Sada karet - Denní režim - umožní přehledně vizualizovat program dne.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kartičky denního režimu slouží k vizualizaci času, objasňují verbální informace, zvyšují flexibilitu dítěte, usnadňují jeho samostanost a pomáhají s orientací v čase. Této efektivní metody se využívá především pro autisty, děti s narušenou komunikační schopností nebo pro velmi malé děti, které zatím nemluví.

Balíček obsahuje 50 laminovaných karet s piktogramy (obrázky) v rozměrech 4x4 cm nebo 6x6 cm. Pro nácvik globálního čtení je na každé kartě i psaný název činnosti. Součástí balení nejsou šipky, rámečky a křížky. Tyto doplňky lze zakoupit samostatně zde.

Laminované piktogramy obsažené v této sadě (opatřeno suchým zipem): snídaně, oběd, 2x svačina, večeře, česat se, fénovat se, koupat se, sprchovat se, utírat se, svlékat se, oblékat se, 3x čistit zuby, počítač, tablet, televize, DVD, lékař, léky, auto, autobus, metro, tramvaj, vlak, sladkost, jít ven, jíst, pít, spát, obchod, uklízet, 2x WC, umýt ruce, hřiště, škola, školka, hrát si, úkol, číst, malovat, překvapení, návštěva, odpočívat, čistit uši, bazén, oslava, logopedie. 

Pokud v této sadě chybí obrázek, který potřebujete, vyřeší to KARTIČKA NA MÍRU.