Domino nejen pro nevidomé - PUNTÍKY

 
  • 1 z 2
 

Domino je zábavná hra především pro předškoláky, která pomáhá procvičit mnoho důležitých dovedností.

Dostupnost Nejdéle 14 dní
145 Kč    
Výrobce Učímeserádi.cz
Kategorie Ostatní hračky a hry
 
  • Popis
 

Domino nejen pro nevidomé je oblíbená a zábavná hra, díky které se děti nenásilnou formou procvičí mnoho různých dovedností - např. určování počtu, střídání ve hře s protihráčem, dodržování pravidel hry, apod.

Díky tomu, že má toto dřevěné domino puntíky, které vystupují ze základní destičky, je vhodné jako pomůcka nejen pro nevidomé děti, ale také pro děti s různými stupni zrakového postižení.

Tato sada DŘEVĚNÉ DOMINO  obsahuje 30 hracích destiček a je vyrobena z topolové překlilžky. Rozměr jednotlivých destiček je 6 cm x 3 cm. Puntík, který vystupuje ze základní karty má výšku 3 mm.

Domino je dodáváno jako polotovar, můžete si jej tedy upravit, dle svých potřeb. Např. dřevěnou kartičku nabarvit (pastelkami, fixami, barvami) černou barvou a vystouplý tvar můžete ponechat přírodní. Tento vytvořený kontrast je vhodný pro slabozraké děti. Pokud se rozhodnete dřevěné domino ponechat v přírodní verzi, je potřeba slepit zakladní kartičky a puntíky. Na toto lepení postačí lepidlo typu Herkules a na pár minut zatížit.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.