Domino nejen pro nevidomé - TVARY

 
  • 1 z 2
 

Domino je zábavná hra především pro předškoláky, která pomáhá procvičit mnoho důležitých dovedností.

Dostupnost Skladem (2 ks)
175 Kč    
Výrobce Učímeserádi.cz
Kategorie Ostatní hračky a hry
 
  • Popis
 

Domino TVARY nejen pro nevidomé je oblíbená a zábavná hra, díky které se děti nenásilnou formou procvičí mnoho různých dovedností - např. poznávání a pojmenování tvarů, střídání ve hře s protihráčem, dodržování pravidel hry, apod.

Domino má stejná pravidla jako klasické domino.

Díky tomu, že má toto dřevěné domino tvary, které vystupují ze základní destičky, je vhodné jako pomůcka nejen pro nevidomé děti, ale také pro děti s různými stupni zrakového postižení.

Tato sada DŘEVĚNÉ DOMINO TVARY  obsahuje 30 hracích destiček a je vyrobena z topolové překlilžky. Rozměr jednotlivých destiček je 6 cm x 3 cm. Tvar, který vystupuje ze základní karty má výšku 3 mm.

Pexeso je dodáváno jako polotovar, můžete si jej tedy upravit, dle svých potřeb. Např. dřevěnou kartičku nabarvit (pastelkami, fixami, barvami) černou barvou a vystouplý tvar můžete ponechat přírodní. Tento vytvořený kontrast je vhodný pro slabozraké děti. Pokud se rozhodnete dřevěné domino ponechat v přírodní verzi, je potřeba slepit zakladní kartičky a tvary. Na toto lepení postačí lepidlo typu Herkules a na pár minut zatížit.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.