Tabule denní režim II.jakost

 
Ověřeno v praxi!
 

Tabule pro denní režim je přehledným obrázkovým programem dne pro autisty, děti s opožděným vývojem řeči, narušenou komunikační schopností nebo velmi malým dětem, které zatím nemluví.

Dostupnost Vyprodáno
Běžná cena 330 Kč
Ušetříte 100 Kč (–30 %)
230 Kč    
Kód produktu 1329
Značka Učímeserádi.cz
Kategorie VÝPRODEJ
 

Na tabulích II. jakosti je suk nebo jiná drobná vada materiálu. Jedná se o kosmetickou vadu, která nemá vliv na funkci. 

Tabule pro denní režim je určena především pro autisty, pro děti s narušenou komunikační schopností nebo velmi malým dětem, které zatím nemluví.

Pomáhá jim flexibilněji reagovat na změny v programu, které jinak obtížně zvládají.

S touto tabulí budou děti přesně vědět co a kdy budou dělat. Tím se sníží jejich stresové vypětí a může pomoci redukovat nepřiměřené reakce a stresové chování (nazýváno také jako nevhodné či problémové chování)  jako jsou záchvaty vzteku, vzdoru, negativismus nebo agrese.

Na tabuli pro denní režim lze používat tyto sady piktogramů: denní režim a školní režim. Karty na fotografii NEJSOU součástí.

Tabule je vyrobena z topolové překližky. Ve spodní části je opatřena krabičkou, která slouží pro odkládání karet již splněného úkonu a uschování nepotřebných karet. Vše tedy budete mít na jednom místě! Upevnění na zeď je řešeno pomocí silných oboustranných lepících pásek, které stačí zbavit ochranného papíru a přilepit na jakýkoli povrch (omítka, sklo, dřevo atd.).

Rozměry: 60cm x 20cm

Z důvodu bezpečné dopravy je tato tabule dodávána jako polotovar. Hlavní deska již bude opatřena suchými zipy i oboustrannou páskou. Krabičku je nejprve potřeba zkompletovat a přilepit k tabuli. Není to nic složitého, se vším vám pomůže náš detailní fotonávod, který je také součástí balení.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.