Rozvoj emoční inteligence - Ferda už v tom zase lítá

 
Tip
  • 1 z 4
 

Emušák Ferda a jeho mouchy má pokračování...

Dostupnost Doplníme pro Vás do 14 dnů
629 Kč    
Kód produktu NH0001
Značka Scio
Kategorie Rozvoj emoční inteligence
 

Hračka, která má smysl! Tato krásná kniha pro rozvoj emoční inteligence dětí vznikla ve spolupráci psychologů, speciálních pedagogů a rodičů.

Ferda už v tom zase lítá je další knihou, která je určena pro rozvoj emoční inteligence u dětí od 6 do 10 let, tentokráte o dalších emocích. Volně navazuje na sadu Emušák Ferda a jeho mouchy.

Hlavním hrdinou všech pohádek a příběhů v knize je Emušák Ferda a jeho kamarádky mouchy, které představují jednotlivé emoce - zrada, vina, odvaha, empatie, respekt, stud, láska a přátelství. Žábák Ferda se v každém z příběhů setkává s jednou emocí v situaci, která je typická pro děti v předškolním a mladším školním věku. Nejen samotný příběh, ale také otázky a aktivity týkající se konkrétního příběhu a prožívané emoce hlavního hrdiny Ferdy, umožní dětem lépe poznat, pojmenovat a pochopit své emoce nebo emoce jiných lidí.

Práce s touto didaktickou pomůckou je velmi jednoduchá - všechny podklady k aktivitám a hrám najdete přímo v knize u konkrétního příběhu!

emocni-inteligence-emusak-v-tom-zase-lita-3

Balení obsahuje knihu příběhů se všemi otázkami, aktivitami i doporučeními pro rodiče či pedagogy, akční hru s tématikou emocí, otočný náladoměr, plakát s Ferdou a placku s Ferdou.

 

Emoce provázejí každého člověka od narození. Do konce prvního roku života se dítě potýká s pocity radosti, zlosti, strachu a překvapení. Čím se dítě starší, tím víc se škála emocí rozšiřuje. V předškolním věku probíhá tzv. „citová revoluce". V mladším školním věku city dozrávají a formují se. Právě toto období je nejvhodnější pro cílený rozvoj emoční inteligence.

 

 

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.