Pája a bleší cirkus

 
Tip
 

Tato naučná hračka pomáhá dětem 3-7 let pochopit a zvládat pocity a tím rozvíjet jejich sebevědomí.

Dostupnost Do měsíce
1 150 Kč    
Kód produktu 1562
Značka Scio
Kategorie Rozvoj emoční inteligence
 

Hračka, která má smysl! Tato kniha a vzdělávací hračka vznikla ve spolupráci pedagogů, dětských psychologů i rodičů.

Pohádky jsou vhodné především pro děti od 3 do 7 let, které brzy očekávají příchod sourozence na svět nebo už touto událostí nedávno prošly - všechny příběhy se totiž týkají tohoto tématu.

V této publikaci najdete celkem 12 pohádkových příběhů plných pocitů. Vaše dítě se tak může lépe ztotožnit s emocemi a pocity, které se v těchto pohádkách odehrávají. Kniha je také plná návodů pro rodiče nebo pedagogy, jak s jednotlivými příběhy pracovat tak, aby měly pro vaše dítě největší přínos.

Plyšové blešky (STRAŠPYTLÍK, PARŤÁK, NEVŠÍMALKA A PŘÍŠERKA), které znázorňují jednotlivé pocity, si dítě může osahat a tak se s pocity lépe ztotožnit. Mohou s nimi hrát scénky nebo je mohou klidně používat i v běžném životě - dítě si může vzít s sebou blešku, například k lékaři a ta mu pomůže zvládnout strach nebo bleška může být vyjádřením toho, co dítě právě prožívá. Sdělení přes hračku je pro děti mnohem jednodušší a umožňuje jim vyjádřit se beze slov.

Emoce provázejí každého člověka od narození. Do konce prvního roku života se dítě potýká s pocity radosti, zlosti, strachu a překvapení. Čím se dítě starší, tím víc se škála emocí rozšiřuje. V předškolním věku probíhá tzv. „citová revoluce". V mladším školním věku city dozrávají a formují se. Právě toto období je nejvhodnější pro cílený rozvoj emoční inteligence.

Balení obsahuje: Opičku Páju (plyšová opice, která je zároveň i hlavním hrdinou všech pohádek a příběhů), knížku s pohádkami a návody pro rodiče nebo pedagogy, plyšové blechy znázorňující jednotlivé emoce a praktický látkový pytlík pro uschování blech.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: