Puzzle VELKÁ A MALÁ TISKACÍ PÍSMENA

 
  • 1 z 2
 

Puzzle s abecedou je vhodné pro předškoláky i prvňáčky.

Dostupnost Vyrobíme pro Vás do 14 dnů
290 Kč    
Kód produktu 6001
Značka Učímeserádi.cz
Kategorie Hry, naučné hračky a didaktické pomůcky
 

Toto dřevěné puzzle je vhodné jako hra pro předškoláky nebo školáky... Sada obsahuje 70 dřevěných kartiček, na kterých jsou velká a malá tiskací písmena české abecedy včetně diakritiky.

Úkolem dítěte je najít a přiřadit k sobě vždy malé a velké tiskací písmenko. Výřez , který drží tuto dvojici dřevěných kartiček při sobě je unikátní. Není tedy možné, aby dítě spojilo k sobě špatné karty. Jednoduše mu to nebude pasovat :-)... Pokud tedy dítě udělá chybu, brzy na to příjde samo a má možnost se opravit.

Toto puzzle je možné kombinovat se sadou puzzle VELKÁ A MALÁ PSACÍ PÍSMENKA. Dítě tak bude moci kombinovat např. malé tiskací písmenko a velké psací písmenko. O to bude hra složitější, ale možná zábavnější.

Balení obsahuje 70 ks dřevěných karet, které jsou vyrobeny z topolové překližky. Každá dvojice písmen má rozměr 6 x 3 cm.

Toto abecední puzzle je dodáváno v přírodním provedení a je možné si jej vybarvit nebo dotvořit podle své fantazie. Pokud si písmenka vybarví samy děti, třeba je to učení písmenek bude více bavit...:-)

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: