Počítání na prstech do 10

 
Ověřeno v praxi!
 

Pomůcka, která by neměla chybět žádnému prvňáčkovi!

Dostupnost Vyrobíme pro Vás do 14 dnů
240 Kč    
Kód produktu 5004
Značka Učímeserádi.cz
Kategorie Hry, naučné hračky a didaktické pomůcky
 

Pomůcka POČÍTÁNÍ NA PRSTECH DO 10 pomáhá předškolákům s předpočetními znalostmi a prvňáčkům usnadní počítání do 10. Vizualizace početních příkladů pomůže dětem v začátcích matematiky.

V praxi se tato pomůcka osvědčila také pro děti s autismem, kterým jasně vizualizuje čas, respektive počet úkonů, které je ještě čekají. Například při stříhání nehtů, které je pro dítě velmi nepříjemné, přesně uvidí, kolik prstů ještě zbývá ostříhat a přitom pečující osoba má obě ruce volné k provádění činnosti. Dalším příkladem z praxe může být situace, kdy dítě odmítá ukončit svou oblíbenou činnost. Na těchto dřevěných prstících nastavíte např. 3 a situaci komentujete - ještě 3 minuty, ještě 2 minuty, poslední minuta a hotovo. A činnost ukončíte. Dítě s autismem tímto získá předvídatelnost situace a lépe bude akceptovat i nepříjemné činnosti či změny. Dřevěné počítání na prstech tak mohou využít rodiče dětí s autismem či jejich pedagogové snad při všech denních činnostech.

Celá pomůcka je vyrobena z  topolové překližky o tloušťce 4 mm. Díky gumičce je možné všechny prsty lehce ohýbat. Výška rukou je cca 15 cm a rozměry podstavce jsou 24 x 9 cm.

Pomůcka je dodávána jako polotovar. Je možné ji dále dekorovat např. pastelkami, barvami či ubrouskovou technikou. Pokud budete pomůcku používat v přírodní verzi, je potřeba nejdříve přilepit díly podstavce lepidlem typu Herkules. Máte obavy, že lepení bude náročné? Přečtěte si náš podrobný fotonávod a přesvědčte se, že to zvládne opravdu každý.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: