Hry, naučné hračky a didaktické pomůcky

Naučné hračky, vzdělávací hračky nebo edukativní hračky... jsou pro děti zábavou, která je vybízí ke kreativní a naučné hře. Dítě si hraje, ale zároveň se nenásilně učí mnoha novým dovednostem. Zábava a výuka v jednom!

Přemýšlíte nad hravým cvičením pro rozvoj jemné motoriky? Nebo hledáte způsob, jak naučit dítě vázání tkaniček do bot? Nejen k těmto účelům je určena naše výuková hračka MOTORICKÁ KOSTKA, která je pro děti zábavným cvičením jemné motoriky a samoobslužných dovedností. Každá strana je proto vybavena jinou aktivitou - zapínání knoflíků, zipu a cvoků nebo zavazování tkaniček. Použití barevných materiálů je pro dětské oči veselé a lákavé.

Sáčky pro smyslové hry také nabízí více variant a obtížností aktivit u kterých si užijete spoustu legrace - hmatové pexeso, rozpoznávání tvarů pohmatem, pexeso pro nos a další. Fantazii se meze nekladou...

Tato kategorie nabízí jak dřevěné didaktické pomůcky pro MŠ, tak i pro - dřevěné pexeso s obrázky, Člověče, nezlob se! , bezpečné přišívání knoflíků, vkládačky s počítáním, vkládačky se zvířátky, vkládačka Mapa Světa nebo ČR, hrátky s abecedou, počítání na prstech a další... Tento sortiment - výukové a učební pomůcky - se snažíme rozšiřovat o další a další pomůcky.

 
59
13901591390
Značky
 

Stránka 1 z 4 - 72 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 4 - 72 položek celkem