Rozvoj zrakového vnímání 5-7 let

 
Akce
  • 1 z 4
 

Pracovní sešit určený pro předškoláky a malé školáky od 5 do 7 let.

Dostupnost Momentálně nedostupné
Běžná cena 149 Kč
Ušetříte 29 Kč (–19 %)
120 Kč    
Kód produktu 1248
Značka nakladatelství Albatros
Kategorie Knihy a pracovní sešity PRO PŘEDŠKOLÁKY a školáky
 

Publikace je určena především pro předškoláky a prvňáčky od 5 do 7 let, kterým pomáhá rozvíjet zrakové vnímání. Tato schopnost by měla být dobře procvičena již před nástupem do školy. I po nástupu do základní školy je vhodné v procvičování dále pokračovat. 

Zrakové vnímání je velmi důležité pro rozlišení písmen, číslic a dodržování jejich správného pořadí. Pokud dítě hravou formou získá dovednosti, které bude ve škole potřebovat, bude se lépe a snadněji učit a bude tedy do školy chodit rádo. 

Publikace obsahuje cvičení pro děti od 5 do 7 let, která se zaměřují mimo jiné na rozlišování a pojmenování barev, rozlišení figury a pozadí, zrakovou analýzu a syntézu, uvědomování si posloupnosti, pravo-levou a prostorovou orientaci. Na každé straně také najdete metodický návod pro rodiče či pedagogy, který doporučuje zásady pro práci s dítětem, aby společně dokázali překonávat obtíže, které mohou nastat.

Zrakové vnímání, sluchové vnímání, rozvinutá grafomotorika, pozornost a další dovednosti společně tvoří školní zralost dítěte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.