Od zápisu do lavice - ORIENTACE V ČASE A PROSTORU

 
Akce
 

Pracovní listy pro trénování orientace v čase a prostoru pro předškoláky od 5 do 7 let.

Dostupnost Vyprodáno
Běžná cena 150 Kč
Ušetříte 20 Kč (–13 %)
130 Kč    
Kód produktu 1725
Značka nakladatelství Kosmas
Kategorie Knihy a pracovní sešity PRO PŘEDŠKOLÁKY a školáky
 

Už vaše dítě úspěšně absolvovalo zápis a teď přemýšlíte, jak budoucímu prvňáčkovi usnadnit nástup na základní školu? Pak je tato publikace určena právě Vám. Stačí 15 minut denně k rozvoji dovedností, které jsou nezbytné pro úspěšné čtení, psaní a počítání.

Pracovní listy slouží k nácviku činností, na něž je potřeba se u předškoláků zaměřit a slouží jako prevence specifických poruch učení. Jedná se o úkoly, se kterými mají předškoláci ještě potíž a je nutné je tedy více procvičovat. 

Pracovní sešit obsahuje 40 pracovních listů s úkoly, které hravou formou procvičují orientaci v čase a prostoru. Děti si tedy snadno utvoří představu o pojmech včera - dnes - zítra, ráno - odpoledne - večer, na jaře - v létě apod. Tyto pracovní listy jim pomohou pochopit příběhy v chronologické návaznosti. Dále pracovní listy pomohou s ukotvením sebe sama v prostoru - pravolevá orientace, první - poslední, chápání řádu a číselné osy apod. Těmito aktivitami děti nepřímo vedeme k pozdějšímu plánování aktivit, času a činností. Pracovní listy jsou vytvořeny tak, aby  se hravou formou zapojilo více smyslů a rozvíjela se tak zároveň i jemná motorika a grafomotorika.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: