Dřevěný nástěnný kalendář narozenin a svátků - RODINA

 
Ověřeno v praxi!
  • 1 z 2
 
S tímto kalendářem na žádné narozeniny už nikdy nezapomenete... :)
Dostupnost Vyrobíme pro Vás do 14 dnů
390 Kč    
Kód produktu 7008
Značka Učímeserádi.cz
Kategorie Dřevěné hry a pomůcky
 

Jen těžko si pamatujete data narozenin a svátků svých nejbližších? Stává se Vám, že na někoho občas zapomenete? S tímto dřevěným nástěnným kalendářem narozenin a svátků se vám to už nikdy nestane :)...

Kalendář narozenin a svátků funguje jednoduše. Hlavní deska se pomocí hřebíčků připevní na nějaké dobře viditelné místo v bytě. Na malé přívěšky si napíšete všechna důležitá data - např. čtverečky budou znázorňovat narozeniny a kolečka budou znázorňovat svátky. Na čtverec si tedy napíšete jméno např. Honza a číslo 23. Tento přívěsek zavěsíte k příslušnému měsíci - pro náš příklad třeba leden. Kouknete na kalendář a hned uvidíte, že Honza slaví narozeniny 23.1. :)

Napište si  narozeniny a svátky všech důležitých lidí ve svém okolí a už na nikoho nezapomenete. Podíváte se na kalendář a přesně uvidíte, kdo v daném měsíci a kdy přesně slaví :-).

Hlavní deska kalendáře je vvrobena z topolové překližky o rozměrech 45 cm x 15 cm. Každý přívěšek má cca 3 cm.

Balení obsahuje hlavní desku kalendáře, nápis RODINA, čísla jednotlivých měsíců v roce, 15 koleček a 15 čtverců k zavěšení a stříbrné spojovací kroužky.

Tato praktická pomůcka může být i hezkým doplňkem u vás doma. Kalendář je dodáván jako polotovar - čísla jednotlivých měsíců a nápis RODINA je potřeba přilepit lepidlem typu Herkules a na pár minut zatížit. Celý kalendář je možné dekorovat různými technikami podle vaší fantazie a vkusu, nebo ponechat v přírodním provedení. Přívěsky se jmény a daty k sobě připevníte pomocí stříbrných spojovacích kroužků, které jsou součástí balení.

Máte obavy, že je lepení náročné? Přečtěte si náš podrobný fotonávod a přesvědčte se, že to zvládne opravdu každý.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: