Tabule pro týdenní režim

Neohodnoceno
 
 

Tabule pro týdenní režim je přehledným obrázkovým programem týdne pro děti s autismem, opožděným vývojem řeči, narušenou komunikační schopností nebo pro velmi malé děti, které zatím nemluví.

Dostupnost Nejdéle 14 dní
490 Kč    
Výrobce Učímeserádi.cz
Kategorie Strukturované učení
  • Popis
 

Tabule pro týdenní režim je určena pro děti s poruchou autistického spektra, s opožděným vývojem řeči, narušenou komunikační schopností nebo pro velmi malé děti, které zatím nemluví.

Pomáhá jim flexibilněji reagovat na změny v programu, které jinak obtížně zvládají.

S touto tabulí budou děti přesně vědět co a kdy budou dělat. Tím se sníží jejich stresové vypětí a může pomoci redukovat nepřiměřené reakce a stresové chování (nazýváno také jako nevhodné či problémové chování) jako jsou záchvaty vzteku, vzdoru, negativismu nebo agrese.

Na tabuli pro týdenní režim lze používat tyto obrázkové karty.

Tabule je vyrobena z topolové překližky. Ve spodní části je opatřena krabičkou, která slouží pro odkládání karet již splněného úkonu a pro uschování nepotřebných karet. Vše tedy budete mít na jednom místě! Upevnění na zeď je řešeno silnými oboustrannými lepícími páskami. Stačí pouze odstranit ochraný papír a můžete tabuli připevnit na jakýkoli povrch (minerální omítky, dřevo, sklo, kov, atd.).

Rozměry: 60cm x 75cm.

Z důvodu bezpečné dopravy je tato tabule dodávána jako polotovar. Hlavní deska již bude opatřena suchými zipy i oboustrannou páskou. Krabičku je nejprve potřeba zkompletovat a přilepit k tabuli. Není to nic složitého, se vším vám pomůže náš detailní fotonávod, který je také součástí balení.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.